Nápady na vylepšení

Sem můžete psát své náměty a připomínky, co by se  mohlo ve  hře vylepšit, co ve hře chybí atd. Je možnost přidat komentář ke  každému návrhu zvlášť, aby je pak původní autor mohl zpracovat a dát na fórum do zlepšovacích návrhů zde, napřed je však potřeba si přečíst pravidla pro vkládání zde, nebo  napsat předem o DISKUSNÍHO koutku zde, kde o návrhu mohou diskutovat  i ostatní hráči.

Chtěla bych poprosit návštěvníky techto stránek ,aby  pokud možno na ně reagovali klikem na "odpovědět" u daného návrhu, ať se pak mužou podat na forum s jistotou, že nezapadnou  kvůli malému počtu hlasů. Děkuji předem.

Prosím, pište sem jen  NÁPADY NA VYLEPŠENÍ, které by se mohly PODAT NA FÓRU ZDEotázky a připomínky k jiným tématům pište do Diskuse.

Zároveň bych chtěla  hráče prosit o podporu již  podaných návrhů na fóru, aby se nasbíral potřebný počet hlasů (min. 50 za 14 dní) a  mohly tak být předány realizačnímu týmu hry.

 

Diskusní téma: Nápady na vylepšení

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertmef

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas from the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to create the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations weekly will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to take to be sure a healthy prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to select prostate examination at least one time 12 months.

Datum: 29.10.2015

Vložil: michalopluk

Titulek: Re:ostrov

mohly byste do hry Rising Cities přidat nějáké ostrovy třeba zmrzlí ostrov teplý ostrov atd.

Datum: 12.10.2015

Vložil: Donut

Titulek: Re: Letiště

Zdravím,
Mohli by jste do hry dát letiště, které by bylo přístupné např. od levelu 30. Fungoval by na tomto principu: Na letišti by si hráči mohli kupovat různě výkonná letadla, která by je přepravovala do jiných zemí kde by si také mohli zřídit města i s okrsky jako nyní.

Datum: 04.06.2015

Vložil: Mr.Vrabec

Titulek: Rieky , mosty jazerá

:D tak ma napadlo že či nemôžu pridať "4 nové cesty"
1.mierná voda aby sa mohly postaviť potôčky
2.prudčia rieka / hlbšia = tmavšia farba
3 a 4 2 druhy ciest ktoré by boly ako mosty

tak ma napadlo žedo dekoracii by mohly pridať aj kopček s vodopádom (max 5x5) alebo ako námestie, reky by pridávali nejaké body spokojnosti a vodopád by mohol patriť do špecialnych budov :D

pokial by sa menilo ročné obdobie tak v zime by mohol zamrznúť na ladový vodopád

Datum: 18.05.2015

Vložil: Donut

Titulek: Re: Nová akce

Mohli byste do hry dát novou akci jako je Závodní Stravování

Datum: 19.02.2015

Vložil: devil2004

Titulek: souhlasím

Jak tady již zaznělo bylo by dobré aby se měnilo počasí.

Datum: 08.02.2015

Vložil: MIchal

Titulek: Mr

ahoj, chcem sa spytať ako sa daju odomknut tie dalšie plochy na stavane po novej aktulizacii ?

Datum: 23.01.2015

Vložil: nikča123

Titulek: změna počasí

Jak už tu zaznělo, bylo by super, kdyby se měnilo počasí např: v zimě by sněžilo na podzim zase pršelo atd.. Kdyby pršelo tak by třeba ti lidi chodili s deštníkama atd....

Datum: 19.01.2015

Vložil: mallliska

Titulek: bonusovy kod

kdy bude dalsi bonusova kod ten pred tim vanocni jsem prosvihla

Datum: 19.01.2015

Vložil: 222 ahoj

Titulek: zasnezena cesta

ja bych napriklad dala aby se mohla zasnezena cesta postavit i na normalni plochu ne jenom na zasnezenou plochu...........

Datum: 28.12.2014

Vložil: tada

Titulek: změna počasí

Chtěl bych aby se v Rising Cities průběžně měnilo počasí. Bylo by dobré, aby se ve hře oběvil třeba sníh ( zejména v zimních měsících ), mrholení, bouřka a někdy i kroupy.

Datum: 19.01.2015

Vložil: 222 ahoj

Titulek: Re: změna počasí

jo a ti obyvatele by mohli mit destniky kdyby prselo ........

Datum: 27.12.2014

Vložil: Jiroušek

Titulek: akce akcičky

chtěl bych aby v městě byli nove akce na náměstí

Datum: 29.11.2014

Vložil: mišimel

Titulek: výběrčí nájmů

Aby se po spuštění výběrčí nájmů, nájem vybíral úplně sám i když bude hráč odhlášen.

Datum: 30.05.2015

Vložil: romsako

Titulek: Re: výběrčí nájmů

jo já také,
myslel jsem si že mi bude vybírat ked budu offline

Datum: 28.11.2014

Vložil: mišimel

Titulek: řeky

Bylo by dobré aby byly ve hře i řeky, potoky atd.

Datum: 27.11.2014

Vložil: agent07

Titulek: otáčení budov

ahoj. napadlo mě, co kdyby šlo otáčet budovami. přijde mi divné když vchod do baráku je natočený přímo do zdi elektrárny, prostě s tím nejde nic dělat. u cihelny si myslím, že to asi nebude možné, ale u jiných budov by to snad mohlo jít, ne? co myslíte?

Datum: 28.11.2014

Vložil: mišimel

Titulek: Re: otáčení budov

S nápadem agenta07 souhlasím také mně to nebaví když se nedá otočit budova...

Datum: 11.02.2016

Vložil: vojkup

Titulek: Re: otáčení budov

Naprosto souhlasím, hrál jsem mnoho her na toto téma a ve většině to šlo, je škoda že u takto vydařené hry to není.

Datum: 02.09.2014

Vložil: Serchio

Titulek: prosba

aby šly pily, farmy atd. taky do 4. stupně jako budovy

Datum: 30.05.2015

Vložil: romsako

Titulek: Re: prosba

joo

Datum: 01.08.2014

Vložil: tomash1

Titulek: joooo

jooo môj návrch prijali , ten z tými horami :DD

Datum: 22.07.2014

Vložil: KralqVava

Titulek: Staré časy

Ještě než vyšlo Rising Cities, tak Bigpoint udělal RamaCity, možná někdo víte.... Hrál jsem to a (sice trochu hůře vypadali obyvatelé města, ale byli tam jiné věci lepší) potom to zrušili a napsali mi, že je Rising Cities

Lepší věci v RamaCity
- Budovy šly natírat
- Hned od začátku a zdarma nějaké naléhavé situace (zachraňování psa ze stromu,...)
Horší věci v RamaCity
- Jak už jsem psal, obyvatelé vypadali trochu divně
- Ze začátku možná horší budovy
- Ještě než se to vyvynulo, tak to ukončili, ale to se nedá počítat jako mínus.

Datum: 10.07.2014

Vložil: polenacka

Titulek: připomínka

Ahoj. Myslím si že v současné době, a už dost dlouho, je nefunkční kino, dá se říct že je zbytečné, protože filmy nejdou a nic nevydělám, myslím si , že je to schválně takto nastavené a pokud ano tak to z vaší strany není fér. Zrušení x-pressa, to byla taky rána pod pás, my jsme si je nakoupily, třeba 30 a víc a najednou den ze dne jsou fuč, a myslím si, že zrovna ty měly zůstat!!!! A není to jen můj názor.No nic. jinak to zatím ujde, ale už to začíná být nuda. Chtělo by to něčím nakopnout. Díky a hezké dny a hodně dobrých nápadů

Datum: 17.06.2014

Vložil: kuku

Titulek: ok

Bylo by dobré kdyby jsme si mohli přemístit farmy kamkoli na mapu. To platí i pro pivovary a cihelny.

Na tržišti by se mohli vyměňovat (kupovat) i produkční body.

Datum: 09.07.2014

Vložil: romsako

Titulek: Re: ok

aj ja

Datum: 14.05.2014

Vložil: Kody

Titulek: Prejmenovani odborniku

Ja bych celkem ocenil moznost si prejmenovat odborniky v jednotlivych ZS. Kdyz jich je vice a hlavne se stejnym zamerenim, je uz celkem obtizne si vsechny zapamatovat...
Napr. bych si takhle mohl oznacit zacatecnika, u kteryho se chci zamerit na trenovani, nebo kdyz mam vice kapitanu a toho jednoho si chci setrit z duvodu lepsich vlastnosti.

Proste pri celkovym poctu 24 odborniku uz si nepamatuju kdo je kdo a nemam k nim vybudovany zadny vztah. ;)

Datum: 14.05.2014

Vložil: Kody

Titulek: Re: Prejmenovani odborniku

P.S. Jo a samozrejme jsem zapomel zminit i pripad, kdy se jich vice jmenuje stejne... :(

Datum: 21.04.2014

Vložil: tomash1

Titulek: hory

mnely by tam byť take hory a nove budovi ( ako na pobreží ) .
budovy ako ližiarské stredisho nebo chata .

Datum: 21.04.2014

Vložil: devil2004

Titulek: nové budovi

Měli bychom tam dát hory jako je na úvodní stránce a celé hory město i pobřeží obehnat ochranou zdí.PS měli bychom tam mít možnost vytvářet vlastní budovy a třeba si určovat jaké druhy aut nám tam budou jezdit.

Datum: 24.04.2014

Vložil: dudlik2004

Titulek: Re: nové budovi

měliby tam přidávat momenty kdy získat MD a dát zámek do stavebního depa od 10000 do 30000 citikreditu

Datum: 07.04.2014

Vložil: David

Titulek: zvieratá na farme

zviratá na farme a traktor jedlo pitie

Datum: 10.03.2014

Vložil: toník24

Titulek: Deaktivace záchráných složek

Ahoj, já jsem si jednou deaktivl ty záchrané složky. Za dva dny se rozhodnu vrátit ty složky. Začínám s nemocnicí, umístim ji a hned je nouzová situce na všechny složky. A to se mi nestalo jen jednou. Tak co kdyby jste tu nouzovou situaci povolili až budou všechny složky umístěné nebo až po nějaké době(např. 30 sekund) co se umístí první složka!

Datum: 12.04.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Deaktivace záchráných složek

Tohle dělá i mně, takže 1. zásah je většinou neúspěšný.

Datum: 28.02.2014

Vložil: 26

Titulek: kostel

Kostel by mohla být dekorace od lvl. 22 a stala by 100 000

Datum: 12.04.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: kostel

A kostelem by asi byl problém, protože hru hrají lidé různého náboženského vyznání.

Datum: 29.01.2014

Vložil: venca200

Titulek: nová budova:bankomat

napadlo mě že by se mohla přidat nová budova a to jest bankomat,který by byl dostupny od ůrovně 20. díky němu byste mohli na úrovni vylepšení1. dostat 2 metrodolary za 52h úroveň vylepšení 2 cena: 30 metrodolarů. dostanete 3 za 48h

Datum: 30.01.2014

Vložil: Teemo

Titulek: Re: nová budova:bankomat

Pěkný nápad:)

Datum: 06.02.2014

Vložil: venca200

Titulek: Re: Re: nová budova:bankomat

děkuji myslíte že se to použije

Datum: 14.08.2014

Vložil: city199

Titulek: Re: nová budova:bankomat

Dobrý nápad

Datum: 22.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Zlato, banka, půjčky

Myslím, že by se mohl objevit trh se zlatými investičními cihlami, jejichž cenové posuny by neurčovali hráči, ale server hry (náhodně). Zlato by se dalo oboustranně směňovat za PB i VB, za metrodolary a za city kredity by se nakupovali. Vše by probíhalo v bance, kde by jste si mohli půjčovat ve zlatě, což by dost ovlivňovaly posuny cen serverem.

Datum: 23.12.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Zlato, banka, půjčky

Dobrý návrh ale jakou cenu by měly zlaté cihly(co by se s nimi platilo)?Ale jestli by byly drahé a nakupovaly by se za to opravdu drahé věci, tak předpokládám že jednině za MD by se nakoupily.

Datum: 23.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Jde o to, že momentálně existuje spoustu hráčů, kteří za levno nakupují na tržnici a pak za draho prodávají (já taky :D), ale cenu za kus na tržnici určují hlavně hráči, tím, za kolik nabízejí. V reálném životě jde o to, že cena zlata pomalu stoupá, takže pokud máš kapitál a investuješ do zlata, tak se ti vrátí a vyděláš, jakmile zlato prodáš zpátky. Dejme tomu, že sis v r. 2005 koupil zlato za 100 000 Kč. Cena zlata stoupá, a ty ho pak v roce 2010 prodáš za 150 000 Kč. Tím jsi za 5 let vydělal 50 000 Kč. A já chci mít něco podobného v RC, s tím, že s cenou zlata by nehýbali hráči, ale přímo server, což je ten zásadní rozdíl oproti norm. tržišti. Navíc by přibyla nová budova - banka!

Datum: 26.02.2014

Vložil: jkcv

Titulek: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

No kdy by jsi chtěl obchodovat se zlatém tak by se musela udělat obchodní burza jelikož jak se zlatem můžeš obchodovat s ropou a nebo s akciemi a každý hráč bude mít na výběr do čeho investovat

Datum: 23.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Ještě jedna věc - Ty ceny by byly nastavené s omezením - např. cihla za 10000, 3000 PB a VB za cihlu, 1 MD z pět cihel? Každopádně bych nechal na RT, jak nastaví ty ceny.

Datum: 24.12.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Souhlas, takže pokud rozumím správně - cena zlatých cihel by stoupala a ceny by se zvyšovaly?Jen se chci zeptat - kdy by se zvyšovaly ty ceny?

Datum: 25.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Re: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Server hry by s časem ceny postupně zvyšoval. RT by napsal algorytmus, pomocí kterého by server zvyšoval cenu, např. za každých 30 minut o 3 CK. To bych určitě nechal na RT. Pokud by vůbec souhlasili s tím, že by existovala "universální měna". Výhoda by byla, že nováčci by nebyli v nevýhodě, protože cena by byla pro všechny stejná, popřípadě by se s ní dalo hýbat v intervalu +-5.

Datum: 25.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Re: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Jenom mi dej Teemo vědět, až si budeš myslet že jenápad zralý k přidání na fóra. :D

Datum: 26.12.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Já myslím že určitě.Ovšem ještě to neznamená že hned pod tvým příspěvkem bude od moderátorů napsáno(jak se zachovají, klidně proti tobě)že je návrh nepropracovaný a že ho zamykají.

Datum: 28.12.2013

Vložil: Krepsy3

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zlato, banka, půjčky

Ty jsi moderátor, ne? :D

Záznamy: 1 - 50 ze 184
1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek