Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 14.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: nevim

Tato možnost zatím ve hře není, ale je možnost se podívat na fóru na ukázky měst spoluhráčů třeba ve stavitelských denících, odkazech v podpisech.

Datum: 13.04.2013

Vložil: chris2

Titulek: heslo

prosím! ja to nechápem. niekto vie moje heslo lebo ak zapnem hru tak mi idú farmi,píli,tehli. nevie niekto náhodou prečo je to tak? lebo ja stím nič nerobím.

Datum: 13.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: heslo

...nejsem si jistá, jestli rozumím otázce správně, po přihlášení do hry se vyrábí ve výrobních budovách produkty? Pokud byly zadány, vyrábí se tak dlouho, dokud nejsou hotové a nejsou sebrány, některé trvají i hodiny. Nebo je zadal do výroby někdo jiný?

Datum: 13.04.2013

Vložil: Kuba

Titulek: Mrkev

Chci se zeptat, pořádám na náměstí akci a potřebuju mrkev, farma a ani tržiště ji nenabízí, kde ji mám prosim Vás vzít? :)

Datum: 13.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Mrkev

mrkev se objeví ve farmě až po ukončení prvního kroku , produkty se objevují až v kroku, ve kterém se vyrábí

Datum: 13.04.2013

Vložil: Kuba

Titulek: Re:

dobrá díky, už to vidim, už se mi to objevilo na farmě :)

Datum: 11.04.2013

Vložil: Marťa

Titulek: obchod se zeleninou

Potřebuji další obchod se zeleninou,ale už nemůžu žádný postavit.Jak to mám řešit?

Datum: 12.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: obchod se zeleninou

Počet stavebních povolení je daný, ale dají se nějaká občas získat v akcích. Také by mohlo pomoci lepší rozestavění budov, viz nápověda - Rozmístění budov, nebo se to dá řešit i tak, že se komerční budova postupně přesouvá k daným obytným před výběrem nájmu.

Datum: 07.04.2013

Vložil: dcerka

Titulek: produkčni body

proč muj tatka nedostava produkční body,aja jo

Datum: 07.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: produkčni body

Pokud není zisk z potřeb PB je více možností:
- obytné budovy zatím potřeby nemají
- obytné budovy jsou mimo dosah komerční budovy
- komerční budovy nemají doplněn dostatek požadovaného zboží
Jestliže není zisk z potřeb maximální, nejsou možná pokryty všechny potřeby domů , nebo se snížila nálada pod 100%.

Každopádně by to chtělo se podívat, jak jsou rozestavěné domy, tam bývá nejčastěji problém, že nejsou pokryty potřeby, nějaké příklady mám v nápovědě - Rozmístění budov

Datum: 05.04.2013

Vložil: roman

Titulek: námestie

ja mám len 44hodín. a musím pozbierať 296 piva. mislíte si že to zvládnem???

Datum: 05.04.2013

Vložil: mk

Titulek: Re: námestie

určitě

Datum: 06.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: námestie

Podle mne by to taky mělo stačit, ale neznám složení a počty budov, ani možný čas strávený ve hře. V nejhorším případě se dá pomocí klíče změnit nájemníky z kapitalistů na pracující nebo studenty, případně použít X-presso na urychlení nájmu nějakého domu s delším časem výběru , kde jsou tito ubytovaní. K tomuhle řešení bych však sáhla, až kdyby to už vypadalo, že se to skutečně stihnout nedá.

Datum: 02.04.2013

Vložil: chris2

Titulek: mesto

na tomto meste chýbaju nejaké iné budovi
napríkla: hotel,letisko,supermarket,čerpacia stanica,autobusová stanica,preliesky pre deti,parkovisko.

najlepšie by bolo keby viedla taká rieka cez stred mesta mohli by sme postaviť prístav pre lode mosty atď.

Datum: 07.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: mesto

Předpokládám,že nějaké věci do hry ještě přidají

Datum: 02.04.2013

Vložil: tututu

Titulek: nájem

Dá se nějak hromadně vybrat nájem?..nebaví mě klikat nad každý domek zvlášť..

Datum: 02.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: nájem

Bohužel nedá , pokud tato funkce někdy bude, tak podle mne určitě zpoplatněná. i když si docela nedovedu představit, jak by se technicky vyřešilo, aby se nevybral nájem u nepokrytých budov, protože některé komerční budovy pokrývají více obytných a je třeba při výběru průběžně doplňovat produkty.

Datum: 31.03.2013

Vložil: chris2

Titulek: trám

dajú sa posielať darčeky na priateloch? ak by sa dalo tak velmi prosím kto má naviše 200 alebo 300 kusou keby bol láskavý či bi mi nevedel poslať? VEľMI BY MI POMOHOL.

Datum: 31.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: trám

ahoj, dárky se posílat zatím nedají, uvidíme co RT vymyslí dál

Datum: 31.03.2013

Vložil: roman

Titulek: námestie

mislíte že to zvládnem námesie? lebo mám už len 160 hodín a som len na úlohe 6. podľa mňa to nezvládnem. bojím sa veľmi toho velkonočného chleba či čo to je.neviemi prosím niekto pradiť? najhoršie je to že nemám metrodoláre.mám len 5000citikreditov.

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Přidat nový příspěvek