Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 15.05.2013

Vložil: bilisjpj

Titulek: mobil

Zdravim,chtěl jsem se zeptat jestli jde hru spustit na mobilu?Samsung Galaxi Ace s operačním systémem Android.Vím,že tam nejde spustit na Adobe Flasch Player,jak jestli je nějaká náhražka.Díky za odpověď.

Datum: 15.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: mobil

Zatím se mi nepodařilo zjistit něco bližšího, možná se podívej na radu hráče na fóru , jestli v něčem může pomoci.
https://cs.board.bigpoint.com/risingcities/showpost.php?p=2181983&postcount=3

Datum: 14.05.2013

Vložil: Serendipita

Titulek: Podpis

Ahoj

Vypůjčila jsem si na herní forum podpis ze sekce 1 pátý od shora,doufám že jsem směla.Pokud s tím Handy nebudeš souhlasit smažu ho.

Datum: 14.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Podpis

Ty podpisy jsou volné, takže nevadí .-)....vepsala jsem ti tam přezdívku a vložila na stránku v odkazu Autor- podpisy podle abecedy, když tak se mi ozvi třeba herní poštou , pokud chceš něco jinak

Datum: 13.05.2013

Vložil: Kukiola2

Titulek: akademie

jeste jednou píši..zapoměl jsem dodat ze tím to porblémem si nemohu vycvičit policistu.. mam jenom hasiče a policistu žadného ..a už mě volají na poplach i v policii(aq nemuzu nikam vyjet)

Datum: 14.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: akademie

Akademie se získá po splnění úkolu s prodloužením smlouvy, je tam potřeba tuším 5 zásahů, než se úkol splní. Osobně jsem nemusela splnit žádné další podmínky a akademii jsem získala, někdo však tvrdí, že je zapotřebí ještě ubytovat min. 50 studentů v obytných domech. Možná se podmínky od té doby změnily, já nemám možnost to zpětně ověřit. Pokud by se to i tak nezdařilo, asi by bylo nejlepší kontaktovat herní podporu.

Datum: 29.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Re: akademie

Tak už je to ověřeno, těch 50 studentů není potřeba předem ubytovat, neměli jsme ubytovaného žádného a akademii přesto dostali, takže problém, bude někde jinde a proto by to asi chtělo tu podporu skutečně kontaktovat.

Datum: 13.05.2013

Vložil: Kukiola2

Titulek: akademie

ahoj.. pomoc!! proč se mi neukázala stavba akademie? když jsem udělal ukol pro hasiče a měla se ukázat a já ji měl postavit..ale ja ji pořát nemam.. nějaka rada? o.O :)

Datum: 13.05.2013

Vložil: maro007

Titulek: hra

porade mi prosím! nedá sa vtejto hre podvádzať?

Datum: 14.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: hra

Po takové možnosti jsem ani nepátrala, protože podle mne by hrozila ztráta herního účtu. Osobně bych nic takového nedoporučila, hra se dá hrát bez podvádění a dokonce i bez vložení reálných peněz.

Datum: 13.05.2013

Vložil: .lucynka.

Titulek: bonusovy kod

prosim vas preco my nejde bonusovy kod FIFTYTHOUSAND, vzdy mi to vypise ze je neplatny

Datum: 13.05.2013

Vložil: .lucynka.

Titulek: Re: bonusovy kod

aha uz je to opravene na 12.5 ale bolo tam do 15.5.

Datum: 13.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: bonusovy kod

...nestihla jsem už odepsat, mám dnes kontrolu a musím odbíhat, datum bylo podle jedné německé stránky, už je to opravené, kód platil jen do 12.5.2013

Datum: 11.05.2013

Vložil: pezdey63

Titulek: vylepšení nemocnice

poraď mi prosím, proč mě nejde vylepšit nemocnice na 3. stupeň, když už mám 250 stříbrných medailí?

Datum: 11.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: vylepšení nemocnice

ahojky, momentálně tohle nefunguje, ale už se pracuje na opravě

Datum: 08.05.2013

Vložil: michal

Titulek: Akademie

Pomooc, mám hasiče, nemocnici i policii, ale pro nemocnici a policii nemohu zaměstnat lidi - nemám akademii a už jsem u hasičů několikrát prodlužoval smlouvu.....poradí někdo?

Datum: 08.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Akademie

Asi by bylo nejlepší v tomto případě kontaktovat podporu - vpravo nahoře ikonku "?"

Datum: 08.05.2013

Vložil: michal

Titulek: Re: Re: Akademie

Díky, odesláno...uvidíme.

Datum: 06.05.2013

Vložil: maro007

Titulek: rozhladna

ako sa dá získať rozhladnu? lebo booster balíčkoch nejde von. porate mi prosím!

Datum: 06.05.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: rozhladna

Dá se získat zatím za měď v Booster balíčcích, jen je asi třeba trpělivosti.. mně se to podařilo o už 2x .

<< 21 | 22 | 23 | 24 | 25 >>

Přidat nový příspěvek