Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 30.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Farma

Někdy pomůže hru spustit v jiném prohlížeči, pročistit PC podle návodu zde https://sk.board.bigpoint.com/risingcities/showthread.php?t=44122
, pokud se nic nezmění, chtělo by to kontaktovat podporu.

Datum: 30.09.2013

Vložil: Franta482

Titulek: Re: Re: Farma

díky zkusím a pak podám info!

Datum: 28.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Molo

Ahoj, dá se nějak získat stavební povolení na molo?
Podle mě těch 80 povolení nestačí, zvlášť hned kvůli stavení cesty od začátku pláže s dlouhým vedením do moře...

Datum: 28.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Molo

Zatím ne, ale předpokládám, že bude někdy minimálně součástí odměn v týdenních akcích.

Datum: 27.09.2013

Vložil: hafmjau

Titulek: klikne te na odkaz

https://www.trotli.cz/?ref=49687

Datum: 27.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: klikne te na odkaz

Má to něco společného s Rising Cities?

Datum: 27.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Odběr novinek při registraci

Mám problém:Při registraci mého účtu jsem si nezaškrtl odběr novinek ve hře.Potom jsem v rozšířeném nastavení přišel na to, že se to dá změnit.Tak jsem to změnil.
Hraju asi 7 měsíců a žádnou jsem ještě nedostal.Mám další účty asi 2 měsíce, tam jsem to zaškrtl hned při registraci.Tam to taky nefunguje.
Nevíte proč to má takové zpoždění či nefunkci?
Díky Teemo

P.S.:Už někdo z vás má potvrzen odběr novinek?Nějaké jste dostali?

Datum: 28.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Odběr novinek při registraci

Vidím, že se zatím nikdo neozval, já osobně si nevzpomínám, že by nějaké novinky přišly, pokud ano, muselo to být už dávno.

Datum: 23.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Akce

Trochu jsem nespokojený s oznámením akcí na náměstí.

Chtěl bych, aby to oznamovali v úterý.Většinou jsou akce třídenní/72 hodin/končí mi v pondělí 16:00(nějak přibližně). Chci to proto, abych mohl postavit:více dražších obytných budov(kvůli vyskakování věcí), upgradovat nebo stavět výrobní budovy.
Trochu si totiž pamatuji, co je za produkty v daných akcích.
Třeba:mám 6 velkých pil, chci se připravit na:kulatinu, v antickém festivalu je jich teď asi 800 ks, je jich někdy 80 nebo 110(a to nemá vliv na energii).

Děkuji, jestli se vám můj návrh líbí, odpovězte mi prosím.

Datum: 21.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Vylepšení

Četl jsem tady na stránce:https://rising-cities.webnode.cz/vyrobni-budovy/pila/ a taky na:https://rising-cities.webnode.cz/vyrobni-budovy/cihelna/že stavební materiály jsou taky určené pro "vylepšení budov"(tedy ty věci) nebo se to "vylepšení budov" myslí jako upgrady domů?

P.S.:Jestli je to myšleno jako ty věci do budov tak bych určitě dostal, zatím žádně nemám.

děkuji

Datum: 22.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Vylepšení

Produkty, které se vyrábějí v pile a cihelně se používají na upgrade budov (což znamená vylepšení), produkty z Farmy, Ranče a Pivovaru zásobují komerční budovy.

Raději jsem to přepsala, aby se to nepletlo, protože dříve vylepšení budov nebylo .

Datum: 22.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Re: Vylepšení

Děkuji už je mi to jasné

Datum: 21.09.2013

Vložil: Naty

Titulek: získaná budova

Prosím vás. Jedná se o to, že za splnění jednoho úkolu dostaneme např. peníze, BZ a k tomu ještě právě tu budovu, ale problém je, že nevím kde se ta budova skrývá, protože v depu i jinde není.

Datum: 21.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: získaná budova

Jakou budovu myslíš?
Jestli tam opravdu není, tak zkus kontaktovat podporu.

P.S.:je to hodně důležitá budova?

Datum: 22.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: získaná budova

Pokud to byla policejní stanice nebo stanice první pomoci, to jsou zabezpečovací prvky a dají se najít ve Stavebním depu -speciálním, Mlýn je pak v dekoracích.

Datum: 17.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: přátelská pozvánka

Prosím vás, co se stane když mi hráč přijme pozvánku?
Má to nějaký jiný smysl hraní?př.:ovládat hru společně, chatovat ve hře...

Datum: 17.09.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: přátelská pozvánka

Zatím ve hře žádné takové funkce nejsou, dají se psát zprávy, je vidět, ve kterém levelu přátelé jsou...časem jistě přibudou další .

Datum: 15.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Budova

Prosím poraďte mi:
Jednou jsem se odhlásil ze hry a potom jsem do hry znovu vstoupil(asi po půl hodině) a najednou mi úplně zmizela jedna budova, nájem nejde vybrat.
Co mám dělat?
Díky

Datum: 15.09.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Budova

Promiňte už je to v pořádku

Datum: 14.09.2013

Vložil: Mirek

Titulek: Most

jak mam kontaktovat podporu a styčí vyčistit pc ccleaner

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Přidat nový příspěvek