Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 25.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: Re: Nějaký...

Ano, už jsem to ve hře viděl, docela se jim to povedlo:-)
V téhle akci(starověké slavnosti) se teď dá získat 1 bonusový lístek.
Jenom na to mám otázky:
1)Budou se lístky získávat z nájmu/výběru z budov?
2)A to bude tato novinka jen omezená?Mám tam čas 126:34:00:-()
Děkuji

Datum: 13.10.2013

Vložil: Handy

Titulek: Arci

Moc děkuji za pomoc, tady je špatné připojení-

Datum: 12.10.2013

Vložil: maro

Titulek: továrne

mohli bi továrne urobiť tak že koľko trámu chcem toľko vyrobí ale drachšie. napr.: 1 trám - 7 bodov produkcií.

Datum: 12.10.2013

Vložil: Arci

Titulek: Re: továrne

Ano, to by sa pacilo aj mne. Mám vyše milióna bodov produkcie, to by sa vyrábalo :)
Ak chceš, daj to ako oficiálny nápad na vylepšenie hry - na oficiálnom fóre (kde sa môžeš prekliknúť rovno v hre) do sekcie Update a nápady, ale musíš dodržať podmienky, ktoré tam vyžadujú. Tam môžeš aj vložiť anketu, kde budú ostatní hráči hlasovať, či s tým súhlasia alebo nie, prípadne čo by na tvojom nápade vylepšili.

Datum: 11.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: je údržba

je údržba??????????:(((((((((((nefunguje mi hra

Datum: 11.10.2013

Vložil: Arci

Titulek: Re: je údržba

Teraz je 18,20 a hra mi funguje normalne. Ak ti stále nejde (dlho sa načítava?) skús klasické pomôcky - vyčistiť prehliadač, vyrovnávaciu pamäť, cookies, prípadne použiť iný prehliadač.

Datum: 11.10.2013

Vložil: tesoro

Titulek: Chyba

Včera jsem byla na Rising Cities a vše bylo v pořádku. Dnes ráno po otevření mi tam zmizelo 46 Metro dollarů a mám tam 1 jinou farmu.

Datum: 11.10.2013

Vložil: Arci

Titulek: Re: Chyba

Máš tam farmu, ktorú si nikdy nekúpil a nepostavil? Hrám už dlho, ale o takej chybe som ešte nepočula. Čo sa týka chýbajúcich MD, také veci sa občas stanú, základné odporúčanie je vyčistiť prehliadač, vymazať vyrovnávaciu pamäť, cookies a podobne, prípadne použiť iný prehliadač na spustenie hry. Ja tiež používam reštart stránky aj celého compu, ak je chyba vytrvalá.
Skús to spraviť, prípadne počkaj pár hodín, ak nedôjde k náprave, môžeš kontaktovať podporu hry, klikni na otáznik v pravom hornom rohu a vyplň formulár podľa pokynov. Oni ti vedia skontrolovať účet a zistiť čo sa stalo.

P.S. Poriadne si skontroluj, či si za MD niečo nechtiac-omylom nekúpil. Stáva sa, že človek omylom klikne tam, kde nechce.

Datum: 10.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: bonus

Tohle není fér, že teď už za normální registraci dostáváte bonus.
Dříve nebyly, jenom přes RTL...škoda:(((((((((((((((((((((((

Datum: 06.10.2013

Vložil: krteček

Titulek: MHD

chtelo by to zaridit taxi sluzbu, autobusy nebo zeleznici na pobrezi do nejakyho hotelu.Bylo by to super treba i s nadrazim. Bylo by to skvely moc by se mi to libilo. :*

Datum: 06.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: MHD

To by bylo moc dobrý vlaky a auta by mohly jezdit přes ten most.Hotely jsou taky dobrý nápad, lidi by se tam na týden mohli ubytovat.A mohlo by se vidět do budov a bytů.
S tímhle návrhem by hra mohla být zase ramacity.

Datum: 08.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Re: MHD

Tenhle návrh a další pod tímto patří do "nápadů na vylepšení"

Datum: 06.10.2013

Vložil: Myšák

Titulek: upgrade

Chtela bych navrhnout upgrady na ty maly kontrolky k pozarni stanici,nemocnici a policejni stanici. Ze by se v urcitym levelu nebo za nejaky ukol daly upgradovat aby mely vetsi pokryti. moc to nepokryva a tak mam nekde i na hodne lehouckej ukol 10%. nelze misto skloubit s potrebama a jeste s ochrannym systemem. Diky

Datum: 06.10.2013

Vložil: ťunťa

Titulek: Re: upgrade

slo by ty kontrolky umistovat na baraky nebo do baraku. neco jak se normalne davaji pozarni hlasice koure pak by nebyl problem s mistem. a bylo by to lepsi

Datum: 04.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Bonusový kód

Další bonusový kód by třeba mohl být na vánoce...

Datum: 02.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: komety

1)Nebylo by lepší, kdyby se v dosažení mezistupně získávalo více komet?Třeba asi 5 navíc.

2)Další trochu nedomyšlená věc je, že za dosažení dalšího stupně se nedostává žádná kometa.

Datum: 03.10.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: komety

Mezistupně jsou vlastně takový bonus navíc, co dříve nebylo. Proti začátkům hry přibylo už docela dost odměn.

Datum: 02.10.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Budova/vzhled

ahoj Handy, ekologický řadový dům má nové vzhledy(i při upgradech).Ve stavebním depu to ještě není ukázané, ale je to POTVRZENO.Až to tam bude, tak to prosím přidej do té obytné budovy.

Datum: 02.10.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Budova/vzhled

Ahojky, děkuji za upozornění , byly tam jen nějaké malé barevné rozdíly, teda alespoň já je tak mám ve hře, při velkém městě se ty drobné kosmetické rozdíly nedají ani podchytit, na začátku toho bylo hodně jinak. Stránku stejně postupně předělávám ...tak doufám, že už toho moc měnit nebudou, protože kolikrát něco předělám a za měsíc je to zase jinak.-)

Datum: 30.09.2013

Vložil: Franta482

Titulek: Farma

Zdravím , prosím vás má také někdo stejný problém?? Mám všechny farmy ale jen tři mám na druhé úrovni-červené.U těchto mohu vyrábět bez problémů.Ostatní čtyři mám hnědé na první úrovni, ale problém je v tom, že u těchto hnědých už nemohu dva dni nic vyrábět protože když na ně kliknu tak trochu ztmavne celá hra a na nic nejde kliknou.Musím celou hru znova načíst abych mohl pokračovat ve hře. Má někdo stejný problém???Poradte prosím děkuji!!

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek