Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 02.04.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Re: Re: ahoj

Na Sk se to může jmenovat jinak , podívej se do sekce Obytné budovy, jsou tam i obrázky

Datum: 25.03.2013

Vložil: katusi_qq

Titulek: re:dom

ahoj .. ked mi zvoní vkuse dom a mi tam neukazuje normalny čas ale nejake dlhe čislo čo mam robit .. aj ked sa odhlasim a prihlasim tak stale zvoni ako šalený .. :)

Datum: 25.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: re:dom

Možná by pomohlo pročistit pc , hra se občas kousne a většinou to pomůže.

Datum: 25.03.2013

Vložil: katusi_qq

Titulek: Re: Re: re:dom

skusim :)

Datum: 22.03.2013

Vložil: leosi

Titulek: sprava

neviete kedy prosim bude novy bonusovy kod

Datum: 22.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: sprava

v bonusových kódech je napsáno, že se nikdy neví, kdy dají další, bývají vzácně

Datum: 22.03.2013

Vložil: Leny

Titulek: obyvatelé

ahoj, chtěla jsem se zeptat, kam mi mizí obyvatelé, před hodinou jsem jich měla 240 a najednou jich mám 180, jak je to možný, když nic nestavím, ani neupraguju domy, prostě nic, nějak to nechápu

Datum: 22.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: obyvatelé

snížila se nálada ve městě pod 100% je potřeba ji zvýšit postavením dekorací. nebo komerčních budov

Datum: 23.03.2013

Vložil: Leny

Titulek: Re: Re: obyvatelé

aháá, děkuju moc :)

Datum: 21.03.2013

Vložil: luc.ie

Titulek: Stavební povolení

Kde ho seženu ?

Datum: 21.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Stavební povolení

stavební povolení je ve stavitelské knize , každá budova jich má určitý počet, který udává, kolik staveb u daného objektu můžeme postavit. Další se dají získat bud za MD (u všech ve zlatém rámečku a některých běžných), nebo vyhrát v týdenní akci či booster balíčku.

Datum: 21.03.2013

Vložil: zeterka

Titulek: Zisk z potřeb + produkční body

Ahoj,

poradí mi někdo co mám dělat když kliknu na pokrokový obytný dům stupeň 1, potřeby jsou malý obchod se zeleninou + 8 city kredity. Malý obchod se zeleninou mám, jen nevím jak docílit těch 8 City kreditů

Díky moc

Datum: 21.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Zisk z potřeb + produkční body

pro zisk CK musí být ubytováni kapitalisté, obchod musí být zásobený dostatečným počtem rajčat a umístěn v jeho dosahu, nálada nesmí klesnout pod 100%

Datum: 22.03.2013

Vložil: zeterka

Titulek: Re: Re: Zisk z potřeb + produkční body

To vše mám,ale píše mi to pořád. Tak nevím proč, ale i tak děkuju

Datum: 22.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: Re: Re: Zisk z potřeb + produkční body

...zřejmě nebude ten obchod v dosahu, koukni se do nápovědy na Rozmístění budov... nebo dole , jak je Autor je odkaz na mou osobní stránku, kde mám obrázky svého města, třeba tě to nějak inspiruje.

Datum: 20.03.2013

Vložil: TheKatchenqua

Titulek: pokrytí potřeb

mám za úkol vybírat nájemné v obytném domě s porytou potřebou co mám dělat abych tento úkol splina? pomozte děkuju :)

Datum: 20.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: pokrytí potřeb

Musí to být domek, který má potřeby, čili potřebuje nejspíš zeleninu, ta musí být umístěná v jeho dosahu a doplněná rajčaty. Viz. nápověda - Potřeby....pokud jsou tyto podmínky splněny, vybírá se nájem stejně jako jinde, jen s tím rozdílem, že se bude skládat z klasického nájmu CK a zisku z potřeb (CK, PB, BV - podle toho, kdo je v domcích ubytovaný).

Datum: 18.03.2013

Vložil: Julie51

Titulek: foto

ahojky jak vyfotim domečky

Datum: 18.03.2013

Vložil: Handy

Titulek: Re: foto

Já to dělám tak, že obrazovku "ofotím" klávesou PrintScreen, dám Ctrl+C přenesu do malování a dám Ctrl+V pak to buď rovnou oříznu, nebo uložím a ořezávám v jiném programu.

Datum: 16.03.2013

Vložil: stavatel

Titulek: Kdy?

Ahoj, prosím tě kdy dostanu ten úkol na otevření akademie ?

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>

Přidat nový příspěvek