Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 01.08.2014

Vložil: Handy

Titulek: Problémy ve hře

V současné době se ve hře vyskytuje několik problémů, které realizační tým opravuje, takže je potřeba vyčkat, až se jim to podaří.

* Kino
* Záchranný systém
* Městské kolo štěstí
* Dokončení úkolů vlevo ( tam je potřeba kontaktovat podporu hry, která to může opravit).
* Výrobny - když nefungují, většinou stačí hru spustit v jiném prohlížeči, poté se třeba opět vrátit na původní.

U ostatních problémů většinou stačí restart hry, případně vyčištění prohlížeče.

Datum: 28.08.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Problémy ve hře

Problémy už se opravují. viz ofi. oznámení zde:

https://cs.bigpoint.com/risingcities/board/threads/aktualizace-27-8-2014-oprava-chyb.35945/

Objevily se opět úkoly ohledně ZS, pokud jste postavili další budovy z těchto úkolů , mělo by stačit ZS deaktivovat a vrátí se vše do původního stavu.

Datum: 31.07.2014

Vložil: devil2004

Titulek: příliš drahé

Ahoj,
nefunguje kino,a věci za MD jsou příliš drahé opravte to kino a byl bych rád kdyby jste udělali něco s tou předražeností.

Datum: 31.07.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: příliš drahé

Já s tím nic nenadělám, jak neustále zdůrazňuji, nemám s vývojem hry nic společného, jsem jen "obyčejná hráčka" stejně jako vy ostatní.

Datum: 31.07.2014

Vložil: devil2004

Titulek: kino

Ahoj,
více něž 3 měsíce nejde kino,já jsem levl 30 a chtěl bych stavět budovy za MD ale nemam na ně a nechci MD kupovat prosím vyřešte to.

Datum: 31.07.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: kino

Kino stejně jako ostatní chyby se údajně opravují, ale já to ovlivnit nemůžu, nejsem tvůrce hry, takže je potřeba počkat, až se to realizačnímu týmu povede.
Dříve kino nebylo vůbec, navíc bylo mnohem méně možností MD získat a ceny byly dokonce u některých věcí vyšší... a přesto mám spousty budov za MD, aniž bych do hry musela investovat, takže to jde i bez něj, ale pomaleji. Odměny v MD (nebo věci samotné) jsou za různé úkoly, postupy ve hře, z akcí na náměstí, z Booster a Kometových balíčků, Městského kola štěstí, Radnice, občas bývá Měna za čin... Též bývají soutěže o MD na oficiálním fóru https://cs.bigpoint.com/risingcities/board/forums/oficialni-hry-fora.57/

Datum: 29.07.2014

Vložil: Paull27

Titulek: Naléhavé situace

Prosim Vás, jsem lvl 15 a ještě jsem neměl ani jednuu naléhavou situaci proč? Díky

Datum: 30.07.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Naléhavé situace

U nových účtů se vyskytly nějaké chyby a RT údajně pracuje na jejich odstranění, takže je potřeba počkat, až se jim to podaří. Stejně tak je to u Městského kola štěstí.

Datum: 30.07.2014

Vložil: Paull27

Titulek: Re: Re: Naléhavé situace

Díky :)

Datum: 05.07.2014

Vložil: Pharma253

Titulek: Good info

Very nice site! <a href="https://oixapey2.com/rqsrvs/1.html">cheap goods</a>

Datum: 05.07.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Good info

Why do you write these posts?

Datum: 02.07.2014

Vložil: Smithe349

Titulek: John

Good day! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations? dakdefgkebgakdkc

Datum: 02.07.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: John

Dobrý den,
s tvorbou hry nemám nic společného, takže na tuto otázku nemohu odpovědět. Ale věřím, že RT dělá co může, aby k napadání účtu nedocházelo.

Datum: 23.06.2014

Vložil: Tomas

Titulek: Kolo štěstí

Mám za úkol točit kolem štěstí, v pravém horním rohu mám ikonku kola štěstí, ale když na ni kliknu tak se otevře okno kolo štěstí, ael kolo štěstí nenaběhne a celá hra zamrzne a je třeba hru obnovit. nevíte jak se toho zbavit? Dělá to na jednom počítači prohlížeč IE a na jiném zase Chrom.

Datum: 23.06.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Kolo štěstí

S Kolem štěstí byly hlášeny nějaké technické problém, zřejmě to ještě neopravili... zkus zatím plnit jiné úkoly.

Datum: 27.05.2014

Vložil: Handy

Titulek: mimořádný bonusový kód

Nevím, do kdy bude platit.... našla jsem ho náhodou na jedné stránce

TORREBOACOMPRA

Datum: 29.05.2014

Vložil: frantik68

Titulek: Re: mimořádný bonusový kód

Díky funguje

Datum: 24.05.2014

Vložil: Mitch

Titulek: Cihle

Ahojte, mám problém s cihelnama, když na ni kliknu, tak se celá hra sekne a ztmaví se obrazovka. Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem ? Díky

Datum: 24.05.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Cihle

Ahojky, mně osobně pomohlo hru otevřít v jiném prohlížeči, pokud to nepomůže, zkusit pročistit Pc podle návodu zde: https://cs.bigpoint.com/risingcities/board/threads/navod-na-vycisteni-internetoveho-prohlizece.4081/

Jestliže ani to nepomůže, kontaktovat podporu hry
Ikona 18 (?) na obrázku zde

https://rising-cities.webnode.cz/napoveda/navigace/

Datum: 25.05.2014

Vložil: Mitch

Titulek: Re: Re: Cihle

Super, jiný prohlížeč pomohl. Díky moc !

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek