Datum: 04.04.2014

Vložil: Marek

Titulek: Soutěž pro adminy

Ahoj administrátore, nemohli jsme si nevšimnout tvých podařených stránek o hrách a řekli jsme si, proč tě nezapojit. Chceš vyhrát hodnotné ceny? Postačí jen malinko, zveřejnit zajímavý článek na svém blogu, webu a vložit do něj odkaz na naše stránky:
https://www.hernibox.cz/
Stačí krátká zprávička, recenze nebo diskuzní příspěvek o nějaké hře, kterou si po té budou moci uživatelé ihned zahrát formou odkazu. Napiš něco zajímavého o našem webu Herní box.cz, zveřejni jednoduchý odkaz a tvoje šance na výhru bude veliká.
Abychom tě mohli zařadit do slosování, pošli odkaz na umístění článku na tuto emailovou adresu:
soutez-hernibox@email.cz
A co tedy vlastně vyhraješ?
• Hlavní výhra- nákup na Alza.cz nebo Mall.cz do 3000kč
• Možnost stát se placeným redaktorem na hernibox.cz
V případě jakýchkoliv dotazů piš na tento mail, rád poradím. Není to nic těžkého a z vlastní zkušenosti vím, že možnost vyhrát je velká, blogerů jako ty není až tolik.
Ještě více informací- více o cenách, více o pravidlech a jednotlivých kolech slosování:
https://www.hernibox.cz/news/hraj-s-herniboxcz-o-v%C3%BDhru-sv%C3%BDch-sn%C5%AF

Ukázka krátkého článku- tak nějak např.
Nedávno jsem hledal nějakou zábavnou hříčku se zvířátky pro svou ségru, pěkně online a zadarmo a narazil jsem na pěkný titul, který nakonec dostal i mě. Žirafí hrdina je perfektní pařba, ve které se naučíte poznávat některá zvířata a zažijete mnohá dobrodružství v jednotlivých levelech, kde vrháte kameny a osvobozujete tak své zvířecí kámoše. No vážně spousta srandy, ale pozor, je to spíš pro děti nižšího věku…ale kdoví..

Přidat nový příspěvek