Diskuse

 Kvůli přehlednosti mi  můžete pokládat dotazy formou vzkazů na email zde. Mnozí z vás tuto možnost již využívají a i pro mne je tento způsob výhodnější.

Vlevo dole  je volba "vyhledávání", kde  můžete případně najít hledaný výraz. 

Rady začátečníkům najdete zde

Rady a pomoc ke  hře můžete  najít  i zde  .

 

Diskusní téma: RisingCities

Datum: 15.05.2014

Vložil: myšo

Titulek: Obrázok mesta

Ahojte,
potrebujem pomoc lebo neviem ako by som mal dať obrázok môjho mesta do príspevku.

1. Stlačím tlačidlo PrtSc SysRq.
2. Dám obrázok do skycára a tam ho poupravujem.
3.A potom už neviem ako by som mal dať obrázok na fórum. (Nie na tento. Na oficiálny)

Dúfam že mi pomôžete.
Za odpoveď vopred ďakujem.

Datum: 15.05.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Obrázok mesta

Ahojky,
na ofocení obrázků je výborný prográmek Gadwin PrintScreen, kde se dají navolit parametry uložení, ořezání atd...
návod na vložení obrázků jsem vložila sem:
https://rising-cities.webnode.cz/podpisy/

...kdyby něco nebylo jasné, klidně se ozvi

Datum: 15.05.2014

Vložil: myšo

Titulek: Re: Re: Obrázok mesta

ďakujem veľmi pekne.

Datum: 07.05.2014

Vložil: Michal

Titulek: Architekt

Ahoj...Dúfam že admin tejto stránky mi tento príspevok nezmaže....Prosím podporte moju stránku, pozrite si moje fotky a návrhy na domy a keď sa budu páčiť prosím dajte mi like.
Každý týždeň kreslím nove domy. Ďakujem :)))))

Datum: 01.05.2014

Vložil: Kody

Titulek: Schopnosti - Nouzovy system / Zachranne slozky

Zdravim...
Co zkusit rozpoutat nakou diskuzy na tohle tema? :) Na jake schopnosti se soustredite u svych odborniku vy?
Ja tedy puvodne na medaile vyssi kvality, ale ted si rikam, zda to nebyla chyba a nebyl by lepsi jejich vyssi pocet...

Datum: 01.05.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: Schopnosti - Nouzovy system / Zachranne slozky

Ahojky, já při školení rozděluji 100 bodů od konce nejdříve na ostražitost až po zlatou šipku, pak po bronzovou šipku na výkonnost a nakonec k poslední šipce motivaci, co zbude dám na výkonnost. Školím tak proto, že za každou šipku dostanu nějaké bonusy - výjezdy nebo body dovednosti na další rozdělení. Většinou tak mám celkem často 15 i víc výjezdů navíc, což se hodně vyplatí a po výjezdech velmi brzy výkonnost (počet medailí) na maximum.

https://rising-cities.webnode.cz/zachranne-slozky/akademie/


Zrovna se mi podařilo vyškolit odborníka na +26 , čili celkem 41 výjezdů.

Datum: 24.04.2014

Vložil: katusi_qq

Titulek: predmestie 1

ahoj .. mam za ulohu odomknuť a rozšíriť mesto kliknutim na starý strom .. a strom to ma byt aky ? ten čo je na novom pozemku ?

Datum: 27.04.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: predmestie 1

Video ke zprovoznění Předměstí je v Nápověda - Předměstí
zde
https://rising-cities.webnode.cz/napoveda/predmesti/

Já osobně na Starý strom neklikala, jakmile jsem měla ten pozemek, byl úkol splněný.

Datum: 12.04.2014

Vložil: Handy

Titulek: Náhrada za X-PRESSA

Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, kdy využít urychlení za MD jsou nějaké orientační tabulky v Nápovědě - Zrušení X-PRESSA:
https://rising-cities.webnode.cz/napoveda/zruseni-x-pressa/

Datum: 08.04.2014

Vložil: drastichr

Titulek: pozemky

dobry den,chtel jsem se zeptat jak je to z pozemky,jiz mam na plose koupeny vsechny(krome pobrezi,par mi jich tam chybi)budou na hlavni plose povoleny nejake dalsi?nemam uz kde stavet diky za odpoved

Datum: 09.04.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: pozemky

Podle dopisu producenta hry by se měla další plocha přidat snad už v květnu.

Datum: 18.03.2014

Vložil: gogo627

Titulek: koleso stesti

Nevite proč se mi neobjevuje koleso štesti ?

Datum: 18.03.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: koleso stesti

Kolo štěstí bývá v určitých intervalech pouze na omezenou dobu, momentálně není.

Datum: 18.03.2014

Vložil: gogo627

Titulek: Re: Re: koleso stesti

diki moc.

Datum: 17.03.2014

Vložil: pepe

Titulek: upgrade radnice

Měl jsem úkol upgradovat radnici na stupen 6. Splnil sem první část - mít nad 1700 obyvatel, pak jsem upgradoval, dokončil upgrade a úkol (vlevo) tam stále je, odměna žádná, přitom když to rozkliknu u obou částí mám odfajfkováno... nevíte co s tím?

Datum: 17.03.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: upgrade radnice

Problém s odměnami z úkolů je nahlášený, takže se pracuje na nápravě, je to chyba ve hře, nezbývá než počkat, až to opraví.

Datum: 14.03.2014

Vložil: Handy

Titulek: Balíček za novou registraci

Za novou registraci na stránce
https://risingcities.bigpoint.com/?aid=4574&locale=de
získáte uvítací balíček: 10 MD, Surfařskou dodávku, 2 500 CK, 100x dřevo a 50x střešní trám.
Dnes ověřeno, odměny připsány. Je to v němčině, ale po registraci se při novém přihlášení stačí přepnout na češtinu jako obvykle.

Tyto balíčky mívají omezenou dobu trvání, takže se napřed podívejte, zda je na stránce tahle nabídka zobrazena, pokud ne, zřejmě již skončila její platnost..

Datum: 13.03.2014

Vložil: Kody

Titulek: specialni zbozi

Zdravim... Chtel jsem se optat, zda specialni zbozi behem akce (jako napriklad mrkev), kdyz vyrobim nejake navic, zustane mi do dalsi akce, nebo zmizi a priste musim od zacatku, takze to navic by bylo jen ztraceni PB? Mam pocit, ze se mi ztratilo (a to nemyslim jen ze nejni videt mimo akci), ale chtel jsem se jeste ujistit. Predem dik.

Datum: 14.03.2014

Vložil: Handy

Titulek: Re: specialni zbozi

Vyrobené speciální zboží se do další akce nepřesouvá, po jejím ukončení zmizí.
Pokud je však potřeba v dalších krocích probíhající akce, zůstane ve skladovací hale a v daném kroku se objeví. Více v sekci Náměstí - akce.

Datum: 14.03.2014

Vložil: Kody

Titulek: Re: Re: specialni zbozi

Jop, uz to vydim, musel jsem to prehlidnout, kdyz jsem to procital (pritom je to tucne... :)
Takze sry za spam a diky nejenom za odpoved, ale i za stranky - prehledny, uzitecny.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek