Datum: 28.08.2013

Vložil: Teemo

Titulek: Vylepšení

Navrhuji snadný způsob kupování vylepšení:
Úvod:v budovách/kategorie vylepšení bývá hláška:"Momentálně nemáš v této kategorii žádná vylepšení,zajdi do stavebního d. a vyber si nějaká,když je nemáte př.:epická vylepšení moc lidí nemá, tak ty.

Podle této hlášky se nemůžete řídit tak, aby jste si vybrali vylepšení taková jaké přesně chcete.

Kdyby to bylo možné, tak ten můj návrh je:tržnice vylepšení, aby někdo koupil vylepšení a pak ho prodal(kdyby ho měl třeba 18 ks)za asi 450 CK, př.:moderní lednička, cena 500 CK, 1 ks.

Je to tak trochu stejná možnost kupování, ale aspoň neutrácíte zbytečně MD a víte, jaká vylepšení koupíte a kolik jich koupíte.

Aspoň by to mohlo být levnější(ale podle toho za kolik CK to hráč dá na trhy), protože za tři vámi nečekaná a pitomá vylepšení utratíte 2000 CK, podle mě za takovou tu moderní ledničku je 500 CK levno, v takovém balíčku vylepšení 3 je vylepšení 6 ks a za 500 CK jedno vylepšení je 6 x 500 = 3000.

Takže by jste stejně mohli ušetřit nad klasickým i moderním vylepšením...Třeba ale za 2 ks epických vylepšení by klidně mohl hráč dát cenu 15000 CK protože epické vylepšení se může dostat nejméně v balíčku 5 za 29 MD, 6 za 99 MD, a v CK je 29 MD asi 18000 CK takže by bylo hodně těžké získat 1 ks epického vylepšení na trzích...

mě by to vyhovovalo

Teemo

Přidat nový příspěvek